ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

 

Для того, щоб визначитися з вибором товару для малюка - походьте по магазину, подивіться, почитайте, якщо виникають питання - зателефонуйте нам (з 8.00 до 20.00), ми намагатимемося вам допомогти.


Якщо ви визначилися з тим, що хочете замовити, можете оформити через Кошик, а можете просто зателефонувати нам і оформити замовлення в телефонному режимі.


Якщо вам зручно оформити замовлення в нічний час, але потрібна консультація, будь ласка, напишіть нам, і ми зв'яжемося з вами за вказаним телефоном у найближчий робочий день.


Якщо ви оформили замовлення у нічний час або у вихідний день – ми обов'язково з вами зв'яжемося у найближчий робочий день!


У нашому інтернет-магазині Bambina ви можете купити недорого з гарантією дитячі товари з оперативною доставкою у міста Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Кривий Ріг,  Миколаїв, Львів, Вінниця, Полтава, Чернігів, Суми, Житомир, Херсон, Черкаси, Кіровоград, Рівне, Луцьк, Івано-Франківськ, Ужгород, Чернівці, Хмельницький та ще понад 600 населених пунктів України.

Список виробників