ПРО МАГАЗИН

 

Інтернет-магазин BAMBINA - З турботою про ваших малюків!

 

Одного спекотного липневого дня в одній люблячій родині з'явився перший довгоочікуваний малюк, а взимку, через рік з невеликим - другий. :)

 

Їхнє народження, а також бажання проводити з дітлахами якнайбільше часу, надихнуло батьків на створення Інтернет-магазину Bambina, в якому молоді батьки, бабусі та дідусі зможуть вибрати практично все, що необхідно малюкові від народження, не виходячи з дому і не витрачаючи при цьому багато сил і часу на пошук, вибір та доставку найпотрібніших товарів.

 

У нашому інтернет-магазині Bambina ви можете купити іграшки, рюкзаки, ранці ортопедичні, сумки дитячі, настільні ігри, дитячі універсальні коляски, коляски-прогулянки, коляски-тростини, автокрісла, ліжечка, ігрові манежі, манежі-ліжка, стільці для годування, - від усіх виробників, представлених на ринку України.

 

Ми допоможемо вам вибрати найбільш підходящі дитячі товари, враховуючи вікові та індивідуальні особливості вашого малюка, підкажемо, як купити в інтернет-магазині Bambina з доставкою такі необхідні товари, як дитячий візочок, візочок прогулянковий, стільчик для годування, манеж-ліжко, ігровий манеж та інші дитячі товари, необхідні для вашого новонародженого малюка.

 

Для старших діток є іграшки та настольні ігри.

Для майбутніх першокласників та учнів середньої школи – чудові ортопедичні ранці та рюкзаки.

 

Більш повну інформацію ви можете отримати у наших менеджерів, зв'язавшись з нами будь-яким зручним для вас способом.

 

У нашому інтернет-магазині Bambina ви можете купити недорого з гарантією дитячі товари зі щкидкою доставкою в міста Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Кривий Ріг,  Миколаїв, Львів, Вінниця, Полтава, Чернігів, Суми, Житомир, Херсон, Черкаси, Кіровоград, Рівне, Луцьк, Івано-Франківськ, Ужгород, Чернівці, Хмельницький та ще понад 600 населених пунктів України.

 

Бажаємо здоров'я та благополуччя вашій родині!

 

Приємних покупок! :)

Список виробників